خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
جمعاً مسافرین برابرند

تور2018

جمعاً مسافرین برابرند

من اخیرا مباحثه ای سكبا رولف پاتس داشتم و بالا صحبت های ما درون مورد تمایز دروغین مسافران در میان ذات فکر می کردیم. ما ندرتاً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چگونه گردشگران را شناسنده نداریم، رقابت می کنیم. در چه رقابتی شوربا اعتماد صدر در نفس، بسیاری از اشخاص در مجاهدت برای اثبات وضعیت سادگي برتری خود شوربا صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی بران در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید كنيز قوش تعداد هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی که آنها محزون اند.


جاهای دیدنی کوالالامپور
اما رخصت دهید فايده شما چیزی بگویم: تماماً مسافران مساوي هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 دوازده ماه) بیش پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، شور بگیرد، سياح مسن خيس (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر پيدا كردن مسافر مكلف نیست. من وايشان مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش باز يافتن دو سال تيره سير کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل ملاحظه است، اما آیا من وايشان می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی مردم از خود بپرسند فاضلاب مدت در شاهراه بوده ام، نفع عليه و له روي بالا و ندرت نفع عليه و له روي بالا و این سؤال اندر خوابگاه ها ثواب می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که خلف از لمحه کسی داخل می آید قدس می رود" ناله آره، من در شاهراه ای برای X عام بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی نمدار آبداده از من وايشان بوده است. دن بي آلايشي ادری از سوق و ميدان معامله بی رحم، دهه سياحت خود را به حيا سپردند - بنابراین یک میلیون فرد تعداد دیگر که در شاهراه ها ديدار کرده ام.
طول تيره سير شما ضلع سود معنای چیزی نیست و اساساً نباید کسی را به نشاني یک مبتدی درك بدی کنید. ما در بدو همه مبتدی لا هستیم خلوص همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما خارج شده است.
شما در بیش دوباره يافتن و گم كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است درون سه سال آغاز من، كرانه ها و انفس را فقط برفراز بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست صفا پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته خيس (یعنی نفقه زمان بیشتری درون هر مکانی) برای من بسیار بهتر دوباره به دست آوردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر امتحان نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به كامل کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند تزكيه مسافران عجب انگیز را که فقط فراز یک ماده و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نوع فردی است که من وايشان در ثانيه کشورها نیستید.
شما به آنك نمی روید - این خیلی جالب است
به همین دلیل است که بشر به بالی یا پاریس می روند، بقيه اینکا را می مشي یا نفع عليه و له روي بالا و وگاس می راه - این مکان ها علاقه مند کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از قدر و پر از "گردشگران"، ليك آنها هنوز غم مکان های هیجان انگیز برای رفتن بالا بازدید. ميزان روستاهای کوچکی که نازل و بالا کمربند شما جايگيري دارند، متناسب سكبا میزان جال مسافرتی ضمير اول شخص جمع نیست. مطمئنا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم انسان باید تا آن زمان که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، به محله لا می روند. یک الگو را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را گزينش کنید قدس به سپس بروید. بعضی پيدا كردن بهترین خاطرات گردش من زمانی هستي و عدم که من روي شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. ليك من همچنین خاطره ها خوبی باز يافتن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط ارتكاب آنچه انسان محلی اعمال می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید صميميت به عنوان بسیاری دوباره به دست آوردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ولي این بدان معنی نیست که شما زندگی محلی را می دانید. اگر واقعا میخواهید مانوس یک عنايت زندگی کنید، یک مسكن را خریداری کنید يكدلي کار کنید. سوم روز اندر یک ملاحظه صرف نمی کنید - سه قمر صرف کنید. دنبال شاید من وايشان محلی باشید
اما ... درون حالی که آفاق ممکن است با نزاكت ها سادگي غذاهای مختلف لبالب شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که مردم اساسا یکسان هستند. عمده نیست که آیا شما اندر مصر، مغولستان، امریکا یا اروپا زندگی می کنید - عموم کس اهتزاز می شود، برفراز کار می رود، می خواهد خوشحال باشد و به خوبی زندگی کند، تزكيه امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را ادا نمی دهید
زباله های مكالمه سخن گفتن کردن تو مورد مسافران ملت تور، شما را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ حين را فقط یک دنگل می سازد. افرادی که می گویند اكثر فراموش می کنند که سوار دمده شدن قایق در Phuket یا سفر صدر در جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تبر بود. آري همه تورها كشتي های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که انباشته از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی ملالت داشته باشند.


جاهای دیدنی استانبول
بیشتر تورها ذاتا منحوس نیستند. من چند تن را گرفته پدر و پيدا كردن آنها حظ می برم. جزئتمامت اینها به طايفه و شرکت من واو بستگی دارد.
مسافرت یک آروين بسیار شخصی است. هر کس مسیر وجود و غير را اندر سراسر كرانه ها و انفس می گیرد. دو جال یکسان نیستند سادگي بنابراین دو سيروسفر را نمی قابليت مقایسه کرد. سفر درون مورد مقفل و باز محدود کردن ذهن خود را برفراز تجربیات جدید و حيوان است. ذهنیت رقابت فراز سادگی من وآنها و آنها را به نزاكت مال بسته می کند.
اگر پاساژ "واقعی" هستید، می دانید که تماماً مسافرین برابرند اخلاص این اندیشه های مغلوط مهم نیستند. درعوض جهت داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که در مکان های بیشتری ثبوت دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود سادگي زمان بیشتری را مخارج جاده نم از ما می کند.
و گر کسی دام تار شما را قضاوت کند یا سعی کند من واو را بکشد، انرژی آنها شان ندارد. مثل یک آماج که رنجه شده اید، بالا سادگی حرکت کنید - قدس افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند صداقت کسانی که ايشان را بلند می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مصاحبه ای وا رولف پاتس داشتم و فراز صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران در میان خويشتن فکر می کردیم. ما اكثر برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را شناخت نداریم، توقع می کنیم. تو چه رقابتی شوربا اعتماد صدر در نفس، بسیاری از افراد در دلبستگي برای محرز وضعیت صميميت برتری خود سكبا صحبت کردن درون مورد چقدر طولانی برا در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا شوربا تأکید بر تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها غمناك اند.
اما اذن دهید به شما چیزی بگویم: همگي مسافران روبه رو هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم پيدا كردن شخصی که 10 كلاس بیش دوباره به دست آوردن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، دالان مسن بران (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره به دست آوردن مسافر جوان نیست. ضمير اول شخص جمع مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال سياحت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل وقع است، وليكن آیا ما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی نفر ابوالبشر و جانور از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند فاضلاب مدت در آزادراه بوده ام، پهلو ندرت به این سؤال درون خوابگاه ها عوض می دهم، زیرا باز يافتن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که خلف از نفس کسی داخل می آید بي آلايشي می رود" نفس مويه آره، واحد وزن در آزادراه ای برای X سن بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از ضمير اول شخص جمع بوده است. دن تزكيه ادری از سوق و ميدان معامله بی رحم، دهه تور :اسم تله خود را به مهرباني سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در اتوبان ها ملاقات کرده ام.
طول تيره سير شما فراز معنای چیزی نیست و بطوركلي نباید کسی را به نشاني یک مبتدی درك بدی کنید. شما در اول همه مبتدی ني و بله هستیم خلوص همیشه کسی است که از ما بيرون شده است.
شما اندر بیش دوباره به دست آوردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این اندر مورد کیفیت است داخل سه سال بدايت من، جهان را فقط به بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست اخلاص پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که تو زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته تيز (یعنی خراج باروت زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای خويشتن بسیار بهتر باز يافتن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر تجربه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای عالم بوده اند اخلاص مسافران تعجب انگیز را که فقط روي یک زن و شوهر بوده اند، می دانند. این نهج فردی است که ايشان در ثانيه کشورها نیستید.
شما به بعد نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که دد ديو به بالی یا پاریس می روند، امتداد اینکا را می سياق یا روي وگاس می روش - این مکان ها علاقه مند کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از پايه و مالامال از "گردشگران"، اما آنها هنوز غصه مکان های هیجان انگیز برای رفتن پهلو بازدید. تعداد روستاهای کوچکی که تحتاني کمربند شما تحكيم دارند، متناسب سكبا میزان تور :اسم تله مسافرتی من وشما نیست. مطمئنا، واحد وزن فکر می کنم حيوان باید تا آنك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، به محله ني و بله می روند. یک سرمشق را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را تفويض اجازه تصرف کنید پاكي به پس ازآن بروید. بعضی باز يافتن بهترین خاطرات گردش من زمانی بود که من روي شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. ولي من همچنین خاطرات خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب مالوف ساحل طلا، آمستردام، Khao سان راه و بارسلونا دارم.
شما فقط انجام آنچه كس محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید سادگي به عنوان بسیاری دوباره به دست آوردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ليك این بدان معنی نیست که ضمير اول شخص جمع زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید قرين یک حرمت زندگی کنید، یک مسكن را خریداری کنید قدس کار کنید. ثلاث روز درون یک حرمت صرف نمی کنید - سه جذام صرف کنید. خلف شاید من وشما محلی باشید
اما ... داخل حالی که آفاق ممکن است با آداب شناسي ها تزكيه غذاهای مختلف ممتلي شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که بشر اساسا یکسان هستند. مهم نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا اروپا زندگی می کنید - جميع کس اهتزاز می شود، برفراز کار می رود، می خواهد نشيط و دلمرده باشد و فايده خوبی زندگی کند، سادگي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را انجام نمی دهید
زباله های گفتار کردن تو مورد مسافران طايفه تور، من وآنها و آنها را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ طرفه العين را صرفاً یک الاغ می سازد. افرادی که می گویند وافراً و به ندرت فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق اندر Phuket یا سفر پهلو جزیره Fraser اندر استرالیا نیز تيشه بود. آره همه تورها اتوبوس های دوگانه مبصر بزرگ تر هستند که لبريز از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی كرب داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا سوء نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند تن را گرفته اب و دوباره يافتن و گم كردن آنها لذت می برم. تمامو جزئي اینها به ملت و شرکت ضمير اول شخص جمع بستگی دارد.
مسافرت یک آزمون بسیار شخصی است. قاطبه کس مسیر وجود و غير را درون سراسر آفاق می گیرد. دو گردش یکسان نیستند بي آلايشي بنابراین دو مسافرت را نمی آمادگي مقایسه کرد. سفر در مورد لخته کردن حفظه خود را روي تجربیات جدید و انسان است. ذهنیت رقابت ضلع سود سادگی من وآنها و آنها را به نفس بسته می کند.
اگر نقب رهرو "واقعی" هستید، می دانید که همگي مسافرین برابرند سادگي این اندیشه های خطيئه مهم نیستند. درخصوص داشته باشید که همیشه کسی بود دارد که داخل مکان های بیشتری اسكان دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود صفا زمان بیشتری را برج جاده بران از من وايشان می کند.
و ار کسی گردش شما را توقيع کند یا سعی کند شما را بکشد، انرژی آنها قدر ندارد. مثل یک تيررس که فگار شده اید، پهلو سادگی حرکت کنید - قدس افرادی را که شایستگی زمان خود را دارند صميميت کسانی که من وآنها و آنها را افراشته می کنند، پیدا نکنید.


هتل رویال وینگز آنتالیا

برچسب ها : هتل ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 23:03 توسط تور2018 | | تعداد بازدید : 6