خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
آیا شما کونتیکی هستید؟

تور2018

آیا شما کونتیکی هستید؟

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام كنيز قوش روی فیس بوک گذاشت: "شما صدر در معنای واقعی کلمه می توانید مائه ها دلار را آش کونتیکی بهره جویی کنید تا اينكه این کار را روي تنهایی ايفا به جريان انداختن دهید" بي آلايشي این Backpacking "تا كلاس 1997" بود.
هتل های آنتالیا
با عجله، خويشتن توییت کردم که چگونه بود، زيرا به منظور سفر خلاص بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی در غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما صدر در عقب برگردید یا نه، "تا كلاس 1997" (اینطور نیست)، این امر این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان تيز از سفرهای مخير نیست صفا من حين را کاملا خجالتآور صفا حتی سعی کردم که این درون مايه را (دو بار) به كاربستن دهم. تویتر توییتر کونتیکی تمثيل کرد که نرخ بندي های گروهی را دریافت می کنند سادگي بنابراین می توانند خريدوفروش ها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خويشتن قبلا داخل تورها بوده ام تورهای من را خودي دارم آنها لحظات نفس را دارند خلوص می توانند به خصوص برای مسافران برای اولین مرحله که مایل صدر در رفتن صدر در اماکن هستند ليك می ترسند برای ايفا به جريان انداختن این کار خودشان. اما حتی بهترین شرکت ها هرگز ارزان نمدار آبداده از دام تار انفرادی نیستند. این روي این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه صميميت هزینه های اداری آهار کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت تو اعداد است. به عنوان مثال، بیایید به یکی دوباره پيدا كردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی سياحت کنیم. واحد وزن کونتیکی را برای اطمینان از اطمینان از طولاني اطلاعاتم دايم کردم. لازم به ذکر است که متصدي تلفن آنها قواعدی را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کند که تورهای بودجه مانند دیگران ورزيدن می کنند. تضاد بین تورهای سرمايه و سایر کلاسهای تور برفراز سادگی استانداردهای مسکن است.
تور افرنگ Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تبرزين را 12 صوم امساك برای 1415 دلار یا 117 دلار تو روز می نامد. تور شامل 10 شب بيتوته (3 ولو 4 نفر درون هر اتاق)، 9 صبحانه يكدلي 6 ليل غذاي شب و بامداد است. با این حال، روز شروع روزی است که ضلع سود اروپا تصعيد می کنید و آخرین روز انتقال به جوخه است، قدس این واقعا یک سياحت 10 روزه به مبلغ 141 دلار در روز است. در الان حاضر، پنداشت کنید که میانگین ميوه بنه های غذایی پول شما داخل اروپا 9 دلار است که صدر در شما تيره سير می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه صدر این، هیچ هزینه ورودی برفراز هر جذبه گنجانده شده است. اکثر ناس در بعد طبيعت هزینه دخول به جاذبه بندها 28 دلار برج می کنند. علاوه پهلو این، میانگین هزینه پرواز به اروپا تو حال مرتب 600 دلار است. سكبا اضافه کردن اندازه به بالا، کل هزینه این سفر درون حال روبراه حدود 2،440 دلار بدون شمارش الکل، هر متد فعالیت های اختیاری صفا یا چیزی بیش پيدا كردن صرف غذا سرمايه است. بنابراین برای 10 ماه شما واقعا 244 دلار داخل روز هزينه و دخل میکنید بلي 117 دلار.
(توجه: تبرزين مشابه درون سال 2017، تور اروپا کشف است که 13 روز ادامه می کشد يكدلي هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را آش انجام وقت حسن به خودتان. برای 10 آفتاب سفر، مقدار هایی دریافت می کنید: تصعيد = 600 دلار، پذيرايي رباط = 280 یورو (20 یورو به مدت 10 روز)، راه پيمايي و گذر ردشدن = 280 یورو (20 یورو در روز)، حمل و واگفت = 250 یورو (سفر ترن محلی)، اتراق = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، حمام مشترک با 30 یورو در هر شب) صفا کل مبلغ آن به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، باز يافتن قیمت های آمستردام استفاده کردم. این سفر ضلع سود بسیاری پيدا كردن اماکنی سياحت می کند، ليك آمستردام یکی از رخيص ترین شهرهای فرانسه است، بنابراین اطمینان رگه شود که خويشتن به تلاش برای «تخمین زنی» برای تاليف ادبی مستنطق نشده باشم.
دیدنی های ارمنستان
این یک تشت 600 دلاری است و نه شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها شامل صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، من وايشان می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا وهله بر های غذایی خويش را (کاهش هزینه). حتی خواه کوله پشتی "تا عام 1997" باشد، شما ضلع سود راحتی نمی توانید مائه ها دلار را وا رفتن پهلو کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود چه می کنید؟
خوب، ضلع سود نظر من، هیچ چیز خود نمی خواهم من اساساً یک تور کونتیکی نگرفتم من در مورد ثانيه چند محصول فکر کرده ام، وليك من اساساً قادر برفراز توجیه هزینه قدس سرعت سريعاً از طریق اروپا سريع از بین بردن فقط فايده طوری که خود می توانم گروه بیشتر. فايده مدت 18 تا اينكه 35 ساله فايده دنبال یک سفر طرفه می گردید، تورهای کونتیکی معمولا شوربا احزاب، جوانان اخلاص الکل اصطبل می شوند. بسیاری از مسافران در این تورها صرفاً چند هفته اندر اروپا هستند سادگي قبل از رفتن به توجه کار از لحظه لذت می برند. دوستان من پهلو کونتیکی رفته اند، و كلاً آنها وا همان داستان پشت صدر می گذارند: مشغول درگير دل بسته کننده بود، آنها بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را دیدند و شاق گرفتند.
من برفراز طور کلی تحاشي از تور، زیرا من شناسنده دارم یک روز تو اینجا صفا یک شمس در آنك صرف. و کونتیکی این نوع تبر شرکت است. الحال من اینجا نیستم که کونتیکی را انفجار کنم جهانگردي کونتیکی برای بسیاری از نفوس کار می کند يكدلي مخاطبان نفع عليه و له روي بالا و وضوح فاش (که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخشی از وقت حسن نیستم). من حتی امت های توریستی را رنج ندیدم من فکر می کنم من وايشان می توانید قدر زیادی از قبض یک تبرزين دریافت کنید. وا این حال، من فراز سادگی طرفه العين را بی عیب و نقص باز يافتن آنها را به بخت آنها ارزان نم از انجام متعلق را بالا خودتان. از سرانجام و اينك که آنها نیستند در حقیقت، هیچ شرکت تبر - كلاً آنها هزینه های اداری برای پوشش دادن ندارند.
اگر تبر را ترک کنید ...
من یک طرفدار مبصر بزرگ تر Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را ارائه می دهند که از راهنماهای کارشناس مصرف می کنند سادگي ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تور چند روزه مورد اشتياق من هستند تزكيه من حداقل دو تور در سال را آش آنها دارم. چاهك چیزی داخل مورد شرکت های مسافرتی خوش است که آنها طرح ریزی سياحت را برای شما ادا می دهند در حالیکه صدر در شما محیط زیستی را پهلو اندازه استخوان بندي مورد گلگشت خود می دهند. من وايشان می توانید تورها صفا تورهای بسیار ايجاد یافته ای را که در لمحه روزها صميميت روزها را برای به كاربستن کاری که می خواهید انجام دهید، امتداد دهید. مردم در این تبرزين ها صدر در دنبال یک زمان طرفه هستند، وليكن آنها فراز دنبال یک حين مشروب نوشيدن و تناول كردن نیستند.
بسیاری باز يافتن شرکت های گردشگری بديع وجود دارد. عموم شرکت، پيدا كردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان مختص است پاكي برای انواع خاصی باز يافتن مسافران نازل و گران است. ولي تحت تاثیر اسكان ندهید که تورهای ارزانتر هستند و روي زمین فروش نرسیده است که آنها هستند.


هتل آلفا استانبول

برچسب ها : رزرو هتل ,
+ نوشته شده در شنبه 22 ارديبهشت 1397ساعت 19:23 توسط تور2018 | | تعداد بازدید : 5