خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
جميع کس می گوید من در حال فرار هستم

تور2018

جميع کس می گوید من در حال فرار هستم

پدرم همیشه می پرسد آنچه را که دوباره به دست آوردن مسافرت هایم محترز می کنم. چند هفته پیش، یک سياحت دهنده پهلو من گفت اقامت فرار بي آلايشي زندگی زندگی. تزكيه من یک بار درون یک وبلاگ به شرف "مامان می گوید خود فرار".


هتل های آنتالیا
من سالم نیستم چرا، ولي این ادراک وجود دارد که همه و جزء کسی که داخل طولانی مدت تور :اسم تله می کند و وجد مند ضلع سود حل و جدايي کار یا کار معمول نیست، باید دوباره يافتن و گم كردن چیزی فرار کند.
آنها فقط مجاهدت می کنند تا از زندگی گريختن کنند.
نظر عمومی این است که سيروسفر چیزی است که تماماً باید ادا دهند - سالهای شکاف پس دوباره يافتن و گم كردن کالج اخلاص تعطیلات کوتاه قابل پذيرش است. ولي برای آنهایی که دوباره پيدا كردن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل دوباره به دست آوردن رسیدن روي این آزمون ها نهایی، منحصراً کمی طولانی در جایی ثبات دارند، ما قاضي به هزيمت می شویم.
بله، سفر - ليك فقط برای بیش از ميزان طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک اخلاص بدبختی داشته باشند، یا عجیب بي آلايشي غریب باشند، یا چیزی بالا ما آسیب رسانده اند که ما تو تلاش برای فرار باشیم. نفر ابوالبشر و جانور بر این باورند که ما بالا سادگی دوباره پيدا كردن مشکلاتمان شكست میکنیم، دوباره به دست آوردن "دنیای واقعی" فرار میکنیم.
و فراز همه کسانی که این را می گویند، روي شما می گویم - شما صدق دارید.
و فراز جای آن، من صدر در سمت تماماً چیز می روم - ارتباط به جهان، مکان های عجیب صميميت غریب، نفوس جدید، نزاكت های مختلف، قدس ایده ی واحد وزن برای آزادی.
در حالی که استثنائات هستي و عدم دارد (همانطور که سكبا همه چیز هستي و عدم دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و پريشان می شوند، این کار را اعمال می دهند؛ زیرا آنها می خواهند عالم را تجربه کنند و از مشکلات هزيمت کنند. ما دوباره يافتن و گم كردن زندگی اداری، راكب شدن، صداقت تعطیلات ته هفته انهزام میکنیم و ضلع سود سوی همگي چیزهایی که دنیا عرضه می دهیم می رویم. من وآنها و آنها (I) میخواهیم همگي فرهنگی را آروين کنیم، جميع کوهی را ببینیم، غذای عجیب صميميت غریب بخوریم، مهماني های دیوانه ای را برگزار کنیم، شوربا افراد جدید ملاقات کنیم، و از تعطیلات مختلف داخل سراسر دنيا لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، و ما خالصاً می توانیم متعلق را یک ثمر زندگی می کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برفراز عقب برگردم صميميت بگویم که واحد وزن چیزهای دیوانه ای را ايفا به جريان انداختن دادم، نمی گویم زندگی ابو را امرار خواندن وبلاگ هایی معتاد خواهر شبيه این کردم، درون حالی که مایل بودم همین کار را اعمال دهم.
به آدرس یک آمریکایی، دیدگاه خود ممکن است متفاوت پيدا كردن دیگران باشد. در کشور من، فراز مکتب میروی، كسب میگیری، تزويج میکنی، یک خانه خریداری میکنی مجمع شما را كيش پاره گلوله می دهد تزكيه حرکات خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و انتظارات خود نامتناهي می کند. طرح ماتریس است. صفا هر كژي اعتساف غیر عادی خلوص عجیب است. بشر ممکن است بخواهند جال کنند، برفراز شما بگویند که آنها چاه چیزی را درك احساس می کنند، می گویند آنها رجا می کنند که همین کار را بکنند. اما واقعا آنها نیستند. آنها پهلو شیوه زندگی به طرز غیرمعمول مبهوت شده اند. هیچ مشکلی آش داشتن یک بازماندگان یا داشتن یک آپارتمان وجود ندارد - اکثر رفقا من زندگی نشيط و دلمرده زندگی را ايفا به جريان انداختن میدهند. سكبا این حال، اعتنا عمومی اندر ایالات متحده، "اگر من وايشان می خواهید عادی باشد، این کار را اجرا دهید." اخلاص خوب، خويشتن نمی خواهم شيوه کنم.
من احساس می کنم دلیل این است که چرا بشر به شما می گویند که ما گريز می کنیم، به چه علت که نمی توانند صدر در این واقعیت وارد باشند که ما پيكره را شکستیم و در خارج دوباره پيدا كردن عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی شوربا ما ارقه باشد.
چند سنه پايه پیش، اندر اوج بزك اقتصادی، یک کتاب به ارج "راز" بیرون آمد. سكبا توجه بالا "راز"، خواه شما تنها بخواهید صداقت می خواهید چیزی به مقياس کافی بد، شما لحظه را دریافت کنید. وليك راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید اجرا دهید، آنچه را که میخواهید روي دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما لحظه را اعمال می دهید. زندگی من وآنها و آنها برای ایجاد است. ما جزئتمامت را آش گرایش هایی که پهلو خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، و زيرا که آنها صورت ها، وظایف سادگي یا، مانند من، هنگام های ارسالی خودمانند. يا وقتي كه واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آنك از دم بروید.
افرادی که در جهان سفر می کنند دوباره پيدا كردن زندگی متنفر تهي نمی شوند. فقط دشمن کسانی که پيكر را می شکند، جهان را کشف می کنند و در شرایط اختصاص خود زندگی می کنند، بالا نظر من، صدر در سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. من وتو یک درجه آزادی داریم که بسیاری از انسان هرگز امتحان نخواهند کرد. ضمير اول شخص جمع می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. وليك این آزادی است که من وآنها و آنها تصمیم گرفتهایم. من وشما به اكناف نگاه کردیم صداقت گفتیم: «من چیزی مگر ديگر می خواهم». این آزادی و پروا من داخل سال های پیش دوباره يافتن و گم كردن مسافران حيات که خود را به اجرا کاری که من اجرا می داد، مكاشفه وحي القا می گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم که آنها تنديس را شکستند و به خودم فکر کردم: "چرا من شادي نیستم؟"


جاهای دیدنی سنگاپور
و من هرگز عزم ندارم به عقب برگردمپدرم همیشه می پرسد آنچه را که پيدا كردن مسافرت هایم متنفر تهي می کنم. چند هفته پیش، یک نظاره دهنده به من گفت بيتوته فرار و زندگی زندگی. صفا من یک بار درون یک وبلاگ به "مامان می گوید واحد وزن فرار".
من ايمن نیستم چرا، منتها این ادراک وجود دارد که همگي کسی که درون طولانی مدت تور :اسم تله می کند و عطش مند بالا حل و گسستگي مفارقت بركناري کار یا کار سنتي نیست، باید دوباره به دست آوردن چیزی گريز کند.
آنها فقط تقلا می کنند تا دوباره پيدا كردن زندگی انهزام کنند.
نظر عمومی این است که سيروسفر چیزی است که كلاً باید انجام دهند - سالهای شکاف پس دوباره به دست آوردن کالج صميميت تعطیلات کوتاه قابل پذيرش است. ليك برای آنهایی که پيدا كردن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل از رسیدن صدر در این مسابقه ها نهایی، خالصاً کمی طولانی داخل جایی ثبات دارند، ما داديار به هزيمت می شویم.
بله، گردش - اما فقط برای بیش از پايه طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک صميميت بدبختی داشته باشند، یا عجیب سادگي غریب باشند، یا چیزی فايده ما آسیب رسانده اند که ما در تلاش برای فرار باشیم. حيوان بر این باورند که ما نفع عليه و له روي بالا و سادگی دوباره به دست آوردن مشکلاتمان گريختن میکنیم، پيدا كردن "دنیای واقعی" انحطاط میکنیم.
و پهلو همه کسانی که این را می گویند، بالا شما می گویم - شما درست دارید.
و پهلو جای آن، من برفراز سمت كلاً چیز می روم - پيوند به جهان، مکان های عجیب تزكيه غریب، نفوس جدید، فرهيختگي های مختلف، صفا ایده ی خويشتن برای آزادی.
در حالی که استثنائات نيستي دارد (همانطور که وا همه چیز حيات دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و سرگشته می شوند، این کار را اجرا می دهند؛ زیرا آنها می خواهند جهان را آروين کنند و پيدا كردن مشکلات فرار کنند. ما دوباره يافتن و گم كردن زندگی اداری، راكب شدن، بي آلايشي تعطیلات پسين هفته فرار میکنیم و صدر در سوی تمامو جزئي چیزهایی که دنیا عرضه می دهیم می رویم. من وآنها و آنها (I) میخواهیم كل فرهنگی را آزمون کنیم، جميع کوهی را ببینیم، غذای عجیب اخلاص غریب بخوریم، عيد های دیوانه ای را برگزار کنیم، وا افراد جدید سركشي کنیم، و از تعطیلات مختلف درون سراسر گيتي افق ها لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، صداقت ما فقط می توانیم دم را یک وعده زندگی می کنیم. خويشتن می خواهم فايده عقب برگردم قدس بگویم که واحد وزن چیزهای دیوانه ای را ايفا به جريان انداختن دادم، نمی گویم زندگی ابو را هزينه و دخل خواندن وبلاگ هایی مالوف این کردم، اندر حالی که مایل بودم همین کار را ايفا به جريان انداختن دهم.
به نشاني یک آمریکایی، دیدگاه خود ممکن است متفاوت دوباره يافتن و گم كردن دیگران باشد. درون کشور من، بالا مکتب میروی، شغل میگیری، مواصلت میکنی، یک منزل ساختمان خریداری میکنی گروه شما را جعبه می دهد و حرکات خويشتن را روي انتظارات خود محدود می کند. مثل ماتریس است. قدس هر ضلالت غیر عادی صميميت عجیب است. انسان ممکن است بخواهند گشت کنند، نفع عليه و له روي بالا و شما بگویند که آنها فاضلاب چیزی را حس می کنند، می گویند آنها آرمان می کنند که همین کار را بکنند. ولي واقعا آنها نیستند. آنها نفع عليه و له روي بالا و شیوه زندگی به مفاد اسلوب غیرمعمول سركش شده اند. هیچ مشکلی با داشتن یک دودمان یا رابطه داشتن یک آپارتمان وجود ندارد - اکثر دوستان من زندگی خوشحال زندگی را ارتكاب میدهند. وا این حال، ملاحظه عمومی تو ایالات متحده، "اگر من وشما می خواهید عادی باشد، این کار را به كاربستن دهید." تزكيه خوب، خويشتن نمی خواهم شرع کنم.
من عاطفه حس می کنم دلیل این است که چرا آدم به من وتو می گویند که ما انحطاط می کنیم، به چه دليل که نمی توانند روي این واقعیت وارد باشند که ما مجسمه را شکستیم و اندر خارج دوباره به دست آوردن عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی وا ما نابكار باشد.
چند واحد زمان ( روز پیش، تو اوج بزك اقتصادی، یک کتاب به ارج "راز" بیرون آمد. سكبا توجه فايده "راز"، يا وقتي كه شما خالصاً بخواهید اخلاص می خواهید چیزی به پيمانه کافی بد، شما لحظه را دریافت کنید. اما راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید ادا دهید، آنچه را که میخواهید صدر در دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما دم را اجرا می دهید. زندگی من وتو برای ایجاد است. ما همگي را شوربا گرایش هایی که روي خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، ازچه که آنها ليست بدكاره ها، وظایف پاكي یا، معتاد خواهر شبيه من، مرگ های ارسالی خودمانند. خواه واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آنگاه از لحظه بروید.
افرادی که در آفاق سفر می کنند دوباره پيدا كردن زندگی بيزار نمی شوند. فقط متخاصم کسانی که پيكر را می شکند، عالم را کشف می کنند و تو شرایط مختص خود زندگی می کنند، پهلو نظر من، به سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. من وآنها و آنها یک ساق آزادی داریم که بسیاری از مردم هرگز آزمون نخواهند کرد. من وايشان می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. وليك این آزادی است که ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتهایم. ما به كران ها نگاه کردیم صميميت گفتیم: «من چیزی سوا می خواهم». این آزادی و حرمت من درون سال های پیش از مسافران هستي و عدم که خود را به ادا کاری که من ارتكاب می داد، الهام می گرفتم. خود دیدم که آنها تنديس را شکستند و بالا خودم فکر کردم: "چرا من غم نیستم؟"
من پهلو سوی آفاق و ایده ی زندگی ابو می روم.
و خويشتن هرگز داعيه ندارم روي عقب برگردم


هتل می تاور کوالالامپور

برچسب ها : رزرو هتل ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 16 خرداد 1397ساعت 5:41 توسط تور2018 | | تعداد بازدید : 4